ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Zprávy » Vaše zprávy » Článek v rubrice Sport

Další mezinárodní úspěch MV TEAM UTB Zlín

12.04.2019
13 nominovaných závodníků MV TEAM Univerzity Tomáše Bati Zlín se pod vedením trenérek Mgr. Moniky Váňové a Kateřiny Rožkové zúčastnilo ve dnech 6.-7.4.2018 mezinárodních závodů ve sportovním aerobiku a fitness týmů FISAF ve Švýcarsku.
Foto: Mgr. Monika Váňová
Ve švýcarském Pffafikonu se prezentovali závodníci momentálně nejlepšího českého klubu závodního aerobiku, který sídlí ve Zlíně na fakultě UTB U5 na Jižních Svazích, ul. Nad Stráněmi 4511. Těchto závodů se klub účastní již tradičně spolu s dalšími závodníky z Belgie, Francie, Německa, Švýcarska a ČR.

Atmosféra v hale byla strhující. A mezinárodní porota, složená z rozhodčích, kteří budou rozhodovat i na evropském a světovém šampionátu, se rozhodla sportovcům zlínského klubu MV TEAM UTB udělit hned několik medailí.

Stejně jako vloni si zlatou medaili ze švýcarského šampionátu v kategorii jednotlivců dovezla juniorská mistryně světa pro rok 2018 (14-16 let) Vanda Šimková. Zlatou medaili obhájila i v kategorií dua s Erikou Ševců, ve stejné kategorii závodil i Jáchym Hanák s Terezou Sečkařovou, kteří si odváží stříbrnou medaili. V kategorii Performance si zlatou medaili odváží skladba Charlie Chaplin ve složení Erika Ševců, Jáchym Hanák, Tereza Sečkařová, Sabina Vrágová a Sofie Šimková.
V kategorii kadetek (11-13 let) jednotlivci se z MV TEAM UTB Zlín nejlépe umístila závodnice Alena Březinová, která si ze Švýcarska odváží stříbrnou medaili, bronz získala Veronika Nováková. V kategorii tria kadet získaly zlatou medaili Alena Březinová, Veronika Nováková a Karolína Knedlová, stříbrnou medaili si z Pffafikonu odváží Sarnai Antantuul, Elena Smetanová a Ema Gábová. V kategorii dua kadet získaly zlatou medaili Sofie Šimková a Karolína Knedlová.
Podobné schéma bylo i v kategorii 8-10 let jednotlivci, kde zlatou medaili získala Ema Gábová a bronzovou medaili Emma Michlovská, která byla nováčkem na švýcarském šampionátu 2019.
V kategorii dua si odvezlo zlatou medaili duo ve složení Emma Michlovská a Emma Gábová.

Úspěšná účast na 11. ročníku na švýcarském mistrovství byla pro klub ctí a zároveň další zkouškou před nominačními závody v ČR. Samozřejmě bez kvalitní přípravy od všech trenérek MV TEAM UTB Zlín a podpory rodičů by nebylo možné tak skvěle reprezentovat město Zlín, Zlínský kraj a Českou republiku.


Autor: Mgr. Monika Váňová
Sdílet: Sdílet na Facebooku Sdílet na Google+ Sdílet na Twitteru

Od soboty startuje druhý denní pár spojů do Krakova

Od soboty 13. dubna startuje druhý denní pár vlaků z České republiky do Krakova. Rozšiřuje se tak nabídka spojení do turisticky velmi atraktivního města zapsaného na seznam světového kulturního dědictví UNESCO. České dráhy nabízejí v kooperaci se ...

Festival REC FEST dovršil cestu ke Vzkříšení a vyhlásil vítězné snímky

12.04.2019 | Kultura

ZLÍN - Filmový festival REC FEST, který od 9. do 11. 4. 2019 představoval výběr z nejlepších krátkometrážních snímků uplynulých dvou let, ohlásil své ...

Okradl řidiče

12.04.2019 | Krimi

Řidiče nákladního auta okradl zloděj. K události došlo včera 11. dubna pár minut po poledni v Uherském Ostrohu. ...

Z havarovaného automobilu hasiči vyprostili jednu zraněnou osobu

12.04.2019 | Krimi

Dvě jednotky hasičů zasahovaly včera večer u dopravní nehody osobního automobilu na silnici I/49 v Kvítkovicích u Otrokovic na Zlínsku. V 19:24 hodin ...

Hokejista Michal Jordán byl vyhlášen Sportovcem roku Zlínského kraje 2018

12.04.2019 | Sport

ZLÍN - Hokejista Michal Jordán se stal absolutním vítězem ankety Sportovec Zlínského kraje 2018. Slavnostní vyhlášení výsledků se uskutečnilo ve střed ...Neděle 21.4.2019
Zlínský kraj
Další regiony »


Copyright © 1/2009-2019 M+MP spol. s r.o. InfoDnes.cz | Webdesign & webprogramming © PD | RSS
Tento web používá cookies, jeho dalším používáním s touto skutečností souhlasíte. Další informace najdete zde.