ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Zlín, Zlínský kraj

Zlínskou lesní hodinovku ovládli zkušení běžci Pavel Cimbálník a Maja Sýkorová

20. 4. 2024 | Pavel Cimbálník (AC Sportguides Rožnov pod Radhoštěm) vyhrál 42. ročník Zlínské lesní hodinovky. Vytrvalec ze Zašové v krajském městě uběhl za 60 minut čistého času 17 140 metrů.

Ve dvoumílovém běhu ve Zlíně se z prvenství radovali biatlonisté z Halenkovic

20. 4. 2024 | Mladí biatlonisté a běžci z klubu Biatlon Halenkovice Jiří Flašar a Elen Kaňová ovládli dubnový Běh na 2 míle ve Zlíně.

Vytrvalcům Matějovi Beníčkovi a Erikovi Machů se v Bratislavě dařilo

19. 4. 2024 | Matěj Beníček si zazávodil v 19. ročníku ČSOB Bratislavského maratonu. Reprezentant týmu KESBUK v něm obsadil 11. místo, když v Bratislavě na trati podél Dunaje zaběhl čas 2:47:52. Zvítězil Pawel Kosek z Polska, který byl v cíli rychlejší o 22 minut a 21 sekund.

MSLŽ: Zlín hrál smírně s Olomoucí, zápas Vyškova s Uherským Brodem se nedohrál

19. 4. 2024 | V nedělních duelech v Moravskoslezské fotbalové lize žen se regionálním týmům dařilo. Zlín na domácím hřišti remizoval s Olomoucí, Uherský Brod uspěl ve Vyškově. Utkání ve Vyškově ale bylo kvůli malému počtu domácích hráček v 60. minutě ukončeno.

Béčko Zlína ztratilo dobře rozehraný zápas v Novém Jičíně. Hosté v něm vedli 7:5

19. 4. 2024 | Rezerva KST Zlín v prvním semifinále play off 3. stolně tenisové ligy neuspěla. Zlínský tým v sobotu odpoledne prohrál v herně béčka Nového Jičína 7:9. Zápas sledovalo 40 diváků.

Překvapení se nekonalo. Malenovice dobře rozehraný zápas s Brnem prohrály

19. 4. 2024 | Prvoligoví hokejbalisté Malenovic opět nebodovali. Čamlíci v neděli prohráli se šestým mužstvem soutěže Bulldogsem Brno těsně 2:3.

MSDŽ: Holešov naděloval v Bezměrově, Březůvky rozstřílely tým Krasu

19. 4. 2024 | Ve 3. jarním kole v Moravskoslezské fotbalové divizi žen se překvapení nekonalo. Holešov jasně ovládl okresní derby v Bezměrově, Březůvky si přivezly tři body z Kotvrdovic, kde jednoznačně porazily celek Krasu, Tečovice neuspěly v Protivanově.

Pavel Krajča: O přestupu do Hodonína i o budoucnosti zlínského futsalu

19. 4. 2024 | ROZHOVOR/ V letošní sezoně se ve Zlíně po dlouhých letech nehrála žádná futsalová soutěž. Jedna z velkých opor zlínského mužstva Pavel Krajča však nezahálel a využil nabídky reprezentovat druholigový Hodonín. Krajča se rozpovídal, jak se mu na jihu Moravy dařilo, ale také o budoucnosti futsalu v krajském městě.

Plzeň trénovala v Malenovicích. Déšť nevadil, děti chtěly foto i podpisy

19. 4. 2024 | Takhle zblízka ligové hvězdy jen málokdy uvidí. Stadionek v Malenovicích v pátek v podvečer hostil fotbalisty Viktorie Plzeň. Západočeši po čtvrteční porážce s Fiorentinou a vyřazení ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy dorazili na Moravu, na nedělní bitvu na Slovácku se chystají ve Zlíně, v jeho městské části absolvují hned dva tréninky.

Směr Finsko! Dva mladí Berani byli nominováni na MS do 18 let

19. 4. 2024 | Zlínský hokej bude mít své zastoupení na světovém šampionátu do 18 let. Na loňské stříbrné medaile českého národního týmu se pokusí navázat útočníci Martin Vaculík a Jakub Heš.

12:14:36 | 20.04.2024