ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Zlín, Zlínský kraj

Fatra padla také v Českých Budějovicích. Nepropadli jsme, těší Macka

28. 11. 2020 | Těžký venkovní extraligový dvojzápas volejbalové Fatře bodově nevyšel. Po páteční prohře v Karlovarsku nezískali set ani proti Českým Budějovicím. V obou střetnutích ke všemu chyběla letošní opora Zlína Daniel Čech.

Hotovo za devět minut. Ševci díky trefám Poznara poprvé vyloupili Karvinou

28. 11. 2020 | /FOTO/ Zlínští fotbalisté po restartu nejvyšší soutěže dál ničí protivníky a nekompromisně sbírají důležité body. Ševci po Českých Budějovicích a Plzni uspěli také v Karviné. Na stadionu neoblíbeného soupeře skórovali i zvítězili vůbec poprvé.

Příšerný, strašidelný, hororový! spílal Hamrlík po ospalém začátku

28. 11. 2020 | Noční můra zlínských hokejových trenérů pokračuje. Jejích svěřenci pošesté z třinácti letošních extraligových zápasů nezachytili úvod, vinou kterého znovu prohráli. V pátek večer na domácím stadionu proti Českým Budějovicím prohráli 2:3.

Jako jednička se necítím, říká Huf

27. 11. 2020 | Zlín – Do branky se letos postavil už pošesté. Druhou extraligovou výhru v probíhajícím ročníku na ledě Daniel Huf ovšem neslavil. I vinou obdržené branky z první střely Českých Budějovic mezi tři tyče.

Berani odvetu s Motorem prohráli. Rozhodl pomalý začátek

27. 11. 2020 | Hokejisté Zlína už po třech minutách prohrávali 0:2. V závěrečné třetině České Budějovice náskok ještě navýšily. Berani sice zásluhou přesilové hry a power play snížili na rozdíl jediné branky, body však podruhé v řadě nezískali.

Bez šance. Zlínští volejbalisté podlehli Karlovarsku ve třech setech

27. 11. 2020 | Žádné překvapení, žádné drama. Zlínští volejbalisté v pátečním utkání 6. kola mužské extraligy nestačili na favorizované Karlovarsko, účastníkovi základní skupiny Ligy mistrů bez výraznějšího odporu podlehli ve třech setech a po jednoznačné porážce 0:3 se přesunuli na jih Čech, kde je v sobotu čeká další náročná venkovní šichta proti vedoucím Českým Budějovicím.

Vzhůru na Karvinou. Ševci se pokusí protáhnout parádní období

27. 11. 2020 | Povedl se jim parádní obrat v Českých Budějovicích, vyšlápli si na favorizovanou Plzeň a uspět chtějí i ve třetím utkání po ligovém restartu. V cestě za dalšími body ale stojí neoblíbená Karviná.

Dramé versus Dramé. Francouzští bratranci jdou proti sobě

27. 11. 2020 | V minulosti proti sobě ještě nikdy nehráli, první vzájemný střet je čeká až v sobotu. Ligový duel fotbalistů Zlína na hřišti Karviné zpestří pikantní rodinný minisouboj. Dres Fastavu nosí Youba Dramé, za domácí hraje Soufiane Dramé.

Z intenzity Maradonova tréninku by si mladí měli vzít příklad, nabádá Páník

26. 11. 2020 | Nebyl jeho vzorem, ale uznával jej a obdivoval. Fotbalovou kariéra Diega Maradony má trenér prvoligového Fastavu Zlín Bohumil Páník spojenou nejen s hrou, ale samozřejmě i jeho božskou rukou.

Köhler po distanci: Když nehraji, výsledek zjistím až druhý den

26. 11. 2020 | Bedřich Köhler kvůli trestu na Kometě Brno vynechal úterní zápas hokejových Beranů v Českých Budějovic. Utkání však nesledoval – podle svých slov by to nedokázal.

Zdroj: zlinsky.denik.cz | Další zprávy »
22:14:31 | 28.11.2020

Série domácích zápasů pokračuje proti Energii Karlovy Vary

27. 11. 2020 | Lukáš Kapinus - 22. kolo Tipsport extraligy sehrají Berani opět na domácím stadionu. Utkají se se soupeřem, na kterého se jim v loňské sezóně příliš nedařilo. Zápas Zlína s Energií Karlovy Vary začíná na stadionu Luďka Čajky v 15:30.

Musíme zachytit začátky utkání, zní ze zlínské kabiny

26. 11. 2020 | Lukáš Kapinus - Rychlý nástup Motoru do včerejšího utkání Berany nemile zaskočil. Během tří minut Budějovice dvakrát skórovaly a utkání na stadionu Luďka Čajky měly pevně v rukách. V brance domácích dostal znovu příležitost Daniel Huf a držel svým výkonem domácí ve hře. Jakub Herman přesilovkovým gólem snižoval a vykřesal jiskřičku naděje.

Motor vrátil Beranům porážku a odváží si ze Zlína tři body

26. 11. 2020 | Lukáš Kapinus - Odvetný zápas na stadionu Luďka Čajky sehráli Berani s Motorem České Budějovice. A lépe si znovu vedl hostující tým. Motor využil skvělého nástupu, kdy skóroval dvakrát za první tři minuty, a odváží si do Budějovic tři body. Úspěch domácích trefil v přesilové hře Jakub Herman a v power play Pavel Sedláček.

Mladí Berani začali s tréninky po malých skupinách

26. 11. 2020 | Vojtěch Jurák - Není to sice restart sezony, ale naděje blížícího se návratu na led ano. Zmírnění vládních opatření umožnilo alespoň částečně obnovit tréninky mladých hokejistů – od pondělí 23. listopadu se tak mohou Berani připravovat venku ve skupinách po šesti lidech.

Berani vyzvou k odvetě na domácím ledě Motor Budějovice

25. 11. 2020 | Lukáš Kapinus - Druhé utkání s Motorem čeká Berany 27. listopadu v rámci 21. kola Tipsport extraligy ledního hokeje. První zápas v Budějovicích Berani zvládli a vyhráli 4:1, čeká je tak boj o potvrzení bodů na domácím ledě. Utkání začíná v 17:30.

Zdroj: hokej.zlin.cz | Další zprávy »
22:14:37 | 28.11.2020