ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Zlín, Zlínský kraj

Byli jste na derby Slovácka se Zlínem? Podívejte se, jak to žilo na stadionu

19. 9. 2021 | Vyprodáno znovu nebylo, přesto byla atmosféra při derby Slovácka se Zlínem znovu bouřlivá. Sobotní třaskavý duel 8. kola FORTUNA:LIGY přilákal do hlediště necelých pět tisíc diváků. Mnohem spokojenější nakonec byli příznivci domácího celku, který zdolal regionálního rivala 3:0 a opět po čtyřech měsících se pyšní titulem krále kraje!

Byl jsem v šoku, přiznal Jelínek. Vyloučení bylo přísné, souhlasil Svědík

18. 9. 2021 | Byl to klíčový moment utkání. Zásadní událost, o které se mezi fotbalovými fandy v regionu mluvilo celý víkend. Do té doby poklidné ligové derby Slovácka se Zlínem narušil nijak zvlášť surový faul zlínského obránce Procházky, který ve 23. minutě nešetrně sestřelil záložníka Slovácka Lukáše Sadílka.

Vzácná příležitost pro fotbalové fanoušky. Pohár FORTUNA:LIGY dorazí do Zlína

18. 9. 2021 | Zlín - Jedinečná příležitost pro fotbalové fanoušky! V pondělí 20. září si budete moci ve Zlíně zcela výjimečně prohlédnout na vlastní oči pohár pro vítěze FORTUNA:LIGY. Pouze v tento jediný den bude vystaven veřejnosti při příležitosti výročního zasedání grémia Ligové fotbalové asociace, které se bude konat v Obchodním domě Zlín.

Do potyčky u střídaček se zapojil i trenér Svědík, kouč Zlína byl v klidu

18. 9. 2021 | Připomínalo to klasickou hokejovou potyčku, strkanici na ledě. Vyloučení zlínského stopera Václava Procházky ve 23. minutě vneslo do derby vášně, emoce se těžko krotily.

Zklamaný Poznar: Vyloučení nebylo! Nechápu, jak to může projít u videa

18. 9. 2021 | Velmi frustrovaný a pořádně nahněvaný na hlavního rozhodčího Pechance i jeho kolegu Machálka u videa byl zlínský kapitán Tomáš Poznar. Zkušenému dvaatřicetiletému útočníkovi se vůbec nelíbilo vyloučení spoluhráče Václava Procházky. Bývalý reprezentant ve 23. minutě sobotního duelu nešetrně fauloval domácího záložníka Sadílka a musel rychle pod sprchu.

Vedoucí Plzeň otočila bitvu s Dynamem, první výhru slaví po obratu Liberec

18. 9. 2021 | /FOTOGALERIE/ Fotbalisté vedoucí Plzně oslavili 110 let od založení klubu vítězstvím 2:1 nad Českými Budějovicemi. Viktoria uspěla v sedmi z dosavadních osmi kol a drží se v čele tabulky před Spartou a Slavií.

Po přísném vyloučení přišla exhibice. Slovácko opanovalo derby nad Zlínem

18. 9. 2021 | První půle vyrovnaná, po přestávce tři góly v hostující síti a jasná záležitost. Sobotní třaskavé derby v Uherském Hradišti si podmanili fotbalisté Slovácka, kteří v 8. kole FORTUNA:LIGY využili přísného vyloučení stopera Fastavu Procházky ve 23. minutě a nakonec konkurenční Zlín třemi brankami ve druhé půli přehráli jasně 3:0.

Rváč i oběť, génius i lump. Armstrong slaví padesátiny, stigmatu se už nezbaví

18. 9. 2021 | Lhal, podváděl, ubližoval. Zároveň spoustě lidí pomohl, inspiroval je, nasměroval ke sportu. Lance Armstrong zůstává kontroverzní postavou i dlouho po ukončení své veleúspěšné (a zároveň skandální) cyklistické kariéry. Muž, který dokázal sedmkrát v řadě vyhrát Tour de France a porazil rakovinu, dál budí nesmiřitelné vášně.

Pokažený závěr. Panteři ztratili vedení 3:2, v Praze podlehli Black Angels

17. 9. 2021 | Byli blízko prvním letošním bodům, ale dobře rozehraný venkovní duel nedotáhli. Otrokovičtí florbalisté prohráli i druhý zápas v nové superligové sezoně. Po Chodovu nestačili ani na dalšího pražského soupeře, v Kbelích podlehli Black Angels 4:6, když ještě v úvodu závěrečné části vedli 3:2. Moravané ale nezvládli závěr, inkasovali tři branky v rozmezí sedmi minut a opět po týdnu padli.

Hamrlík: Každá porážka nás zadupává, psychika se rozpadá

17. 9. 2021 | Mohl být spokojený s úspěšností přesilových her, Berani zužitkovali tři ze čtyř. Každopádně však tentokrát proti Vítkovicím tak trochu přišly vniveč – hokejisté Zlína se během večerního zápasu už neprosadili ani jednou, s Ostravany prohráli 3:6. O čem po zápase promluvil asistent trenéra Martin Hamrlík?

Zdroj: zlinsky.denik.cz | Další zprávy »
02:14:18 | 19.09.2021

Dorostenci schytali od Třince deset branek

18. 9. 2021 | Lukáš Mihal - Dorostenci marně hledají navázání na úspěšný vstup do sezony, protože padli již ve třetím utkání za sebou a navíc hrůzným výsledkem. S Třincem ale zpočátku drželi dlouho krok, po 24 minutách to bylo jen o jeden gól. Oceláři však následně chytili otěže zápasu pevně do svých rukou, mladý Beranům nasázeli šest branek bez zlínské odpovědi a zapisují tedy jednoznačné vítězství.

Junioři výrazně přestříleli Kladno a slaví první výhru v sezoně

18. 9. 2021 | Lukáš Mihal - Junioři se konečně dočkali vítězství, a to ve třetím utkání sezony. Na ledě Kladna se totiž brzy dostali do vedení, které už do konce duelu nepustili. Na začátku druhé periody přišla navíc druhá branka, na kterou sice Rytíři zareagovali snížením, ale třetí gól zlínského mužstva definitivně pohřbil jejich naději na body. Všechny tři si tedy domů odváží mladí Berani.

Třetí domácí zápas v řadě! Prolomí Berani trápení v utkání s Hradcem?

18. 9. 2021 | Vojtěch Gargulák - Úvod sezóny zlínským hokejistům nevyšel, jak však praví jejich heslo, Beran z boje neuhne! Další boj čeká žlutomodré mužstvo už v neděli, kdy od 15:30 na Zimním stadionu Luďka Čajky odehrají zápas 5. extraligového kola proti Hradci Králové. Přijďte Berany podpořit!

Pavel Kubiš: Dostáváme laciné góly, musíme jít dál s čistou hlavou

18. 9. 2021 | Vojtěch Gargulák - Ani ve třetím domácím zápase sezóny nedokázali Berani bodovat. V gólově bohatém souboji s Vítkovicemi sice proměnili tři přesilové hry, chyby v obraně je však stály draho a Ostravanům podlehli 3:6.

Tomáš Mikúš: Musíme odevzdat maximum a začít od maličkostí

17. 9. 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt - Čtvrtý zápas, čtvrtá porážka. Hokejisté PSG Berani Zlín vstup do letošní extraligové sezony nezvládli a po prohře 3:6 s Vítkovicemi mají o čem přemýšlet. „Chtěli jsme start do sezony zvládnout, ale nepodařilo se nám to,“ smutní útočník Tomáš Mikúš, který byl vyhlášen nejlepším hráčem poraženého týmu. V utkání si připsal tři body do produktivity za gól a dvě nahrávky.

Zdroj: hokej.zlin.cz | Další zprávy »
02:14:21 | 19.09.2021