ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Monitor zpráv » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Zlín, Zlínský kraj

Trenér Beranů Svoboda: Chuť pokračovat? Je to těžká otázka

7. 3. 2021 | S mužstvem skončil na předposledním místě extraligy. Hlavní kouč hokejových Beranů Robert Svoboda tak na závěr sezony měl alespoň malou náplast za výhru nad Litvínovem 3:0. Zatímco většina klubů ještě bude pokračovat v probíhajícím ročníku, ve Zlíně se pomalu přemístí na hodnocení nevydařeného sezony.

Říkal jsem, že hodně hráčů to odskáče zraněními, predikoval Kubiš

7. 3. 2021 | A je to. Letošní utrápená sezona hokejistů Zlína se po večerním domácím zápase s Litvínovem definitivně stala minulostí. Svěřenci hlavního trenéra Roberta Svobody v závěrečném 52. kole Tipsport extraligy dostali malou náplast, účastníka předkola play-off porazili 3:0.

Panter Nagy po posledním zápase v základní části Superligy: Další sezonu už ne!

7. 3. 2021 | Už si to nerozmyslí, ani ho nikdo nepřemluví. Otrokovický florbalista Michal Nagy už toho má za poslední roky dost. V dresu Panterů zažil úspěchy i horší období, po letošní sezoně v Superlize končí.

Berani na závěr sezony porazili Litvínov. Huf vychytal nulu

7. 3. 2021 | Poslední utkání letošního ročníku základní části jim vyšlo. Hokejisté Zlína v 52. kole Tipsport extraligy na Zimním stadionu Luďka Čajky poprvé v probíhající sezoně porazili Litvínov, se kterým si poradili 3:0. Daniel Huf navíc dosáhl na druhé čisté konto.

Důstojná rozlučka. Panteři na závěr základní části potrápili nejlepší tým

7. 3. 2021 | Čekal se výprask, ale žádná demolice na účet hostitele se nekonala. Otrokovičtí florbalisté ve včerejším závěrečném utkání základní části Superligy statečně vzdorovali favorizované Mladé Boleslavi, po slušném výkonu prohráli s nejlepším týmem dlouhodobé soutěže 3:7 a skončili s devíti body poslední.

Lasota slaví padesátku. V Itálii jsem hrál nejméně a vydělával nejvíc, přiznává

7. 3. 2021 | ROZHOVOR/ Na Konfederačním poháru FIFA v roce 1997 si zahrál proti Brazílii, v Saudské Arábii zaujal nejen gólem do sítě Uruguaye, ale také nasadil housle hvězdnému Cafúovi. Na slavném stadionu Old Trafford vyzval oblíbený Manchester United.

Dvacet minut nestačilo, házenkářky Zlína přišly o letošní nedobytnost tvrze

6. 3. 2021 | Do třetice co nevyšlo. Interligové házenkářky Zlína favorita zle potrápily, ale body si v dohrávce 4. kola odvezla Šaľa. „Žádná ostuda to nebyla, naopak. Náš mladý tým dokázal držet s kvalitním slovenským soupeřem krok, jen v takových duelech rozhodují maličkosti, každá chyba. A těch udělali více my,“ přiznal trenér Zlína Marek Kolář.

Páník o penaltovém střelci: Kluci vědí, kdo má kopat. Simerského se zastal

6. 3. 2021 | Potočný si řekl o střídání, z prvního poločasu měl nakopnuté lýtko. Kapitán Poznar byl faulovaný. Kulhal, navíc se po selhání v Liberci úplně necítil, takže si míč na bílý puntík postavil stoper Simerský.

Simerský odmítl dárek. Jsem dřevák. Klukům jsem sebral tři body, ví dobře

6. 3. 2021 | Patří mezi velmi sváteční střelce, neobvyklé exekutory penalt. V lize se trefil celkem čtyřikrát, naposledy skóroval před rokem proti pražským Bohemians 1905. Stejnému soupeři chtěl dát gól i v sobotu. Po faulu na kapitána Poznara okamžitě sebral míč a sebevědomě šel na penaltu.

Simerský zahodil penaltu. Fotbalisté Zlína hráli s Bohemians bez branek

6. 3. 2021 | Protáhli sérii bez prohry, ale po dvou výhrách ve FORTUNA:LIZE zase body ztratili. Fotbalisté Zlína hráli ve 22. kole s Bohemians 1905 bez branek.

Zdroj: zlinsky.denik.cz | Další zprávy »
06:19:01 | 08.03.2021

Úspěšná derniéra: Berani se loučili s nevydařenou sezonou výhrou

6. 3. 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt - Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 52. kola Tipsport extraligy 2020/21 nad týmem HC Verva Litvínov 3:0 a uzavřeli letošní ročník po předchozích sedmi prohrách vítězstvím. Severočeši přijeli do Zlína bez elitního útoku v čele s Viktorem Hüblem a od začátku tahali za kratší konec. Zlínští se ujali vedení v 17. minutě a poté v každé třetině přidali jeden gól. Brankář Daniel Huf pochytal všech 32 střel soupeře a připsal si třetí čisté konto v extraligové kariéře. ...

Rozloučení s extraligovou sezonou na domácím ledě s Litvínovem

5. 3. 2021 | Lukáš Kapinus - Závěr sezony čeká zlínské Berany na stadionu Luďka Čajky, kam přijede k poslednímu 52. kolu Tipsport extraligy litvínovská Verva. Celé toto kolo startuje ve stejném čase, proto i ve Zlíně padne úvodní buly v 17:20.

Na kličku jsem si věřil, řekl ke svému gólu pod Ještědem Jan Václavek

4. 3. 2021 | Zlin Press - Jakub Kudláč - V posledním utkání letošní sezony co se venkovních duelů týče se předvedli hokejisté PSG Berani Zlín na ledě Liberce. Značně oslabená sestava dokázala vzdorovat Bílým Tygrům dvaadvacet minut, poté si domácí tým třemi rychlými góly získal rozhodující náskok a zvítězil 5:2.

Berani drželi s výjimkou druhé třetiny s Tygry krok. Srazilo je pět gólů

4. 3. 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v 51. kole Tipsport extraligy 2020/21 na ledě týmu Bílí Tygři Liberec 2:5 a nelichotivou sérii prohraných zápasů v řadě prodloužili na číslo sedm. O konečném výsledku rozhodla ve prospěch favorita druhá třetina, ve které Bílí Tygři vstřelili pět branek a výhrou si upevnili postavení v elitní čtyřce a přímý postup do čtvrtfinále vyřazovacích boků v play off. Severočeši během čtyři minut v prostřední třetině vstřelili tři góly a rázně ...

Poslední letošní venkovní utkání odehrají Berani na půdě Liberce

3. 3. 2021 | Lukáš Kapinus - Tipsport extraliga se 51. kolem blíží do úplného závěru základní části. K poslednímu letošnímu výjezdu se Berani vydají na sever Čech, kde se utkají s libereckou smečkou. Pokusí se navázat na první utkání této sezony, kdy v Home Credit Aréně dokázali ukrást tři body. Zápas začíná v 18:00.

Zdroj: hokej.zlin.cz | Další zprávy »
06:19:04 | 08.03.2021