ZlínDnes.cz
ZlínDnes.cz » Zpravodajství » Sportovní zprávy z regionu

Sportovní zprávy z regionu | Zlín, Zlínský kraj

Pohlídal míří po úspěšné sezóně do Francie s titulem juniorského mistra

25. 8. 2019 | Zisk titulu juniorského mistra České republiky v rally do sedmadvaceti let si po dokončení náročné domácí soutěže Barum Rally připsala ne své konto zlínská posádka ve složení Jiří Pohlídal mladší – Jan Kubala.

Mistrovská kopaná

25. 8. 2019 | Výsledkový servis

Mládežnický fotbal v kraji

25. 8. 2019 | Výsledkový servis z fotbalu

Slavičín Hanáky nešetřil. Juřica dal hattrick

25. 8. 2019 | Na nejvyšší vítězství proti poslednímu celku divize E dosáhli ve 3. kole fotbalisté Slavičína. „Stejně vysoko pod mým vedením jsme uspěli loni s Dětmarovicemi,“ připomněl kouč TVD Petr Slončík.

Zlínská juniorka i bez ligových posil získala v MSFL první bod

25. 8. 2019 | FOTOGALERIE/ Zlínská rezerva získala ve třetí lize první bod. Béčko Fastavu ukončilo sérii porážek doma s Blanskem. Duel 4. kola MSFL skončil nerozhodně 1:1. Oba góly padly v úvodních deseti minutách. Nejprve se prosadil zlínský Gettler, na druhé straně vyrovnal Krejčí.

Straka ve zlínském obchoďáku potkal Csaplára. Před zápasem spolu poseděli

24. 8. 2019 | Bylo to náhodné, o to ale intenzivnější setkání. Trenéři Josef Csaplár a František Straka na sebe v pátek večer natrefili ve zrekonstruovaném Obchodním domě Zlín. I když měli před důležitým ligovým mačem, více než půlhodiny spolu poseděli a zavzpomínali třeba na vzájemné souboje při derby Sparty se Slavií.

Csaplár: V některých situacích jsme se chovali jako lůzrové

24. 8. 2019 | Tenisovou terminologií promarnili první mečbol sezony. Zlínští fotbalisté odmítli posun mezi elitní šestku. I když ševci měl po výhře nad Opavou hezky nabito, patro, které rozděluje začátečníky od konkurenty, nepřeskočili a po hrozivé porážce 1:4 s Karvinou dál zůstávají uprostřed tabulky.

Karviná nám ukázala, jak se dávají góly, štve Džafiće

24. 8. 2019 | Z hrušky zpátky dolů a zase pořádně fárat! Zlínští fotbalisté proti poslední Karviné odmítli posun do elitní šestky, v 7. kole FORTUNA:LIGY vyhořeli 1:4 a znovu naštvali věrné fanoušky, které si předtím získali slušnou hrou a dvěma výhrami v řadě bez inkasované branky.

Nečekaná blamáž. Ševci dostali čtverku od poslední Karviné

24. 8. 2019 | Tak tohle je šok! Fotbalisté Zlína nepotvrdili jednoznačnou výhru z Opavy a doma překvapivě ztratili další body. Ševci absolutně nezvládli roli favorita, poslední Karviné v 7. kole FORTUNA:LIGY ostudně podlehli 1:4.

Vukadinović se vrací do Zlína. Ševci zápas proti Karviné věnují dětem

23. 8. 2019 | Možná v kariéře zažije další premiéru. Vukadin Vukadinović sice už se Zlínu, kde strávil tři roky, jednou do cesty postavil, ale v dresu Sparty do utkání nezasáhl. Teď se možná jako hráč Karviné dočká.

Zdroj: zlinsky.denik.cz | Další zprávy »
10:14:57 | 26.08.2019

Zemřel Miroslav Kořený

23. 8. 2019 | Redakce - marketing, Foto: daan.estranky.cz - Smutná zpráva zasáhla zlínský hokej ve čtvrtek 23. 8. 2019. Ve věku šedesáti let zemřel bývalý hráč Miroslav Kořený, který ve zlínském (gottwaldovském) dresu odehrál sedm sezon a byl i u historicky první medaile v sezoně 1984/85. Klub vyjadřuje všem pozůstalým upřímnou soustrast a podporu v těžké životní chvíli.

Autor gólu Honejsek: Snažíme se ze zápasů brát to pozitivní

23. 8. 2019 | Zlin Press - Jakub Kudláč - Hokejisté PSG Berani Zlín v posledním domácím přípravném utkání prohráli s brněnskou Kometou 1:2. Duel měli rozehraný dobře, dlouhé čekání na gól ukončil ve 33. minutě Antonín Honejsek, Brňané však ve třetí třetině duel dvěma góly otočili. Zlín zapsal třetí prohru ze čtyř přípravných zápasů.

Dorostence čeká o víkendu domácí Zlín Cup

22. 8. 2019 | Lukáš Mihal - Mladí berani se v rámci své letní přípravy zúčastní Zlín Cupu, přípravného turnaje, který bude hostit zlínská PSG aréna. Kromě domácího celku se na víkendové soutěži představí ještě Vsetín, Poruba, Kometa a Přerov.

Zlínu opět nevyšla třetí třetina, Kometa strhla výhru na svou stranu

22. 8. 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt - Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v přípravném domácím zápase s Kometou Brno 1:2. Svěřenci Antonína Stavjani se představili naposledy před startem extraligy zlínským fanouškům, neboť ještě odehrají tři zápasy ve venkovním prostředí. Berani se podobně jako v úterý v duelu s Olomoucí dostali do vedení, nicméně soupeř ve třetí třetině obrátil vývoj utkání ve svůj prospěch. Jediný gól vstřelil ve 33. minutě Antonín Honejsek. Při zápase byl úspěšně otestován video systém ...

Poslední domácí přípravák! Zlín změří síly s Kometou

22. 8. 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt - Hokejisté PSG Berani Zlín sehrají před startem extraligy sedm přípravných zápasů. Čtvrtý duel a zároveň poslední z tria před domácími fanoušky na ZS Luďka Čajky je na programu ve čtvrtek 22. srpna. Berany čeká moravské derby s týmem HC Kometa Brno. Začátek utkání je v 18 hodin, platí jednotné vstupné 50 korun, pokladny se otevírají v 16:30 hodin.

Zdroj: hokej.zlin.cz | Další zprávy »
10:15:01 | 26.08.2019